Kāpēc strādāt Krka?

1. Panākumi, inovācijas, kvalitāte

Krka Latvija ir daļa no Krka grupas. Uzņēmums Krka ir zināms ar produktu augsto kvalitāti un novatorisko pieeju, kas jau vairāk nekā 60 gadu garumā nodrošina izaugsmi un panākumus dažādos tirgos. Savās ražotnēs Polijā, Vācijā, Slovēnijā, Horvātijā un Krievijā mēs izmantojam vismodernākās tehnoloģijas un augstākos darba standartus.

Strādājot starptautiskā vidē, mēs novērtējam centīgu darbu, katra darbinieka individuālo ieguldījumu un piedāvājam iespēju veidot starptautisku karjeru.

2. Zināšanas un attīstība

Investīcijas zināšanās un mūsu darbinieku profesionālajā un personīgajā izaugsmē ir veids, kā mēs strādājam. Mūsu starptautiskie apmācību vadītāji nodrošina pielāgotus un uz mērķi orientētus apmācību kursus, lai nodrošinātu attīstību gan no profesionālā, gan personīgā aspekta.

Mūsu nolūks ir veidot darbiniekus, kas spēj uzņemties vairāk atbildīgu un izaicinošu uzdevumu vai nu kā vadītāji, komandu līderi vai vērtīgi eksperti.

3. Komandas gars

Krka Latvijā darbojas jau vairāk kā 20 gadus. Mums ir svarīgs ikviens komandas dalībnieks. Svarīgas ir arī ikviena komandas dalībnieka zināšanas, idejas, resursi un radošums. Cieša sadarbība ir vienīgais veids, kā padarīt Krka Latvija par veiksmīgu uzņēmumu. Tāpēc labu attiecību uzturēšana un jebkādu domstarpību savlaicīga novēršana ir ieguldījums, kas atmaksājas. Krka Latvija attīstība un progress nav iedomājami bez mūsu komandas. Mūsu darbinieki ir visnozīmīgākā priekšrocība konkurences cīņā. Mēs izpildām uzdevumus, cik labi vien spējam. Mēs cenšamies panākt, lai viss, ko iesākam, tiktu paveikts maksimāli labi, iespējami efektīvi un visīsākajā saprātīgi iespējamā laikā. Mēs, Krka Latvija cenšamies radīt tādus darba apstākļus, kas vilina cilvēkus un liek viņiem palikt pie mums. Kopā mēs radām iespējas un apstākļus, lai justos droši, pieņemti, brīvi un nozīmīgi.

4. Sociālā atbildība

Vides aizsardzība, saudzēšana un rūpes par to ir daļa no Krka darba ikdienas. Savā ražotnē mēs izmantojam augstās tehnoloģijas, otrreizējo pārstrādi un atbildīgi attiecamies pret dabas resursu, piemēram, ūdens un enerģijas, izmantošanu.