Uzņēmējdarbības virzieni

Krka uzņēmējdarbības pamata virziens ir recepšu zāļu, bezrecepšu zāļu un veterināro zāļu ražošana un tirdzniecība. Uzņēmuma darbību papildina kūrorta un tūrisma pakalpojumi.

Krka ilgtermiņa stratēģijas pamatā ir augstas kvalitātes patentbrīvo zāļu izstrāde un tirdzniecība; šīs zāles tiek piedāvātas tirgū ar paša uzņēmuma zīmoliem, ir ražotas no pārbaudītām aktīvajām vielām un izmantojot progresīvas metodes un jaunākās tehnoloģijas. Krka saviem klientiem nodrošina drošas un efektīvas augstas kvalitātes zāles ar pievienoto vērtību.

Lielāko daļu no kopējā pārdošanas apjoma veido recepšu zāles. Produktu klāsta izveide ir rūpīgi plānota tā, lai tas būtu pielāgots slimībām, kuras šodien visbiežāk skar cilvēkus. Tāpēc mēs izstrādājam produktus četrām svarīgākajām indikāciju grupām: sirds un asinsvadu slimības, gremošanas trakta un metabolisma slimības, infekcijas un centrālās nervu sistēmas slimības. Recepšu zālēm pēc tirdzniecības apjoma seko bezrecepšu zāles un veterinārās zāles.

Būtisku daļu no tirdzniecības apjoma un tā pieauguma veido jauno produktu klāsts, kas tiek pārdoti un virzīti tirgū pēdējo piecu gadu laikā.

Grafiks - Krka grupas tirdzniecības apjoms pēc produktu un pakalpojumu grupām (angļu valodā)